Hakkımızda

WhatsApp Görsel 2024-02-19 saat 17.11.13_a2c4f798
hAKKIMIZDA

nESAM İNŞAAT

2015 Yılında Nesam İnşaat adıyla Ankara’da çalışmalarına başlayan şirketimiz, yüksek mühendislik bilgisi ve kalite anlayışıyla her alanda projelere ismini yazdırmaktadır. Vizyon sahibi yaklaşımı sayesinde faaliyet alanı gün geçtikçe büyüyen Nesam İnşaat taahhüt işleri ve altyapı çalışmalarının yanı sıra yaşamı kolaylaştıran, özgün ve farklılığı ile ön plana çıkan; modern, güvenli ve yaşanılabilir konut projelerini hayata geçirmektedir.

NESAM İNŞAAT

Vizyonumuz

Trendleri takip eden değil belirleyen çizgimizle, en iyiye ulaşmanın sürekli kendini yenilemeyle mümkün olduğunu bilerek, sadece bina değil müşterilerimizle aramızda sağlam bir güven inşaa etmek ve markalı konutta adımızı her zaman en yükseğe yazdırmak.

Faaliyet alanımızda öncü bir kuruluş olmak için yüksek teknoloji, uzman insan kaynağı, sektörel bilgi birikimini harmanlayarak kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Kârlılığın kaliteden geldiğinin bilinciyle hareket ederek, faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmaktır.

NESAM İNŞAAT

Misyonumuz

İnşaat ve yapı sektöründe yaşanan teknik ve mimari gelişmeleri yakından takip ederek uluslararası kalite standartlarına uygun, güvenli, saygın, öncü bir firma olmak; sürekli değişen ihtiyaç ve beklentileri öngörerek insan yaşamını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini arttırmak hedefiyle “insan” odaklı hizmet sunmak.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed